Müşteri Hizmetleri(312) 354 59 12

Hoşgeldiniz. Bugün

Bayiliklerimiz

Ana Sayfa » Bayiliklerimiz

HER ZAMAN, HER YERDE SATIŞ SONRASINDA TAM DESTEK

İşinizi hiçbir zaman riske atmayın!

Cummins olarak sizler için Türkiyede satış sonrası hizmetlere önemli yatırımlar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, Cummins motorunuzdan daha uzun süre, daha düşük işletme giderleri ile çok daha yüksek verim alabilmenizi sağlamak için buradayız.

Sadece Cummins, Cummins motorlara gerçek servis hizmeti verebilir.

İlerde verimliliğinizi düşürecek kötü sürprizlerle karşılaşmamak için, Cummins motorların servisi konusunda uzmanlaşan yetkili Cummins kuruluşlarından başkasına motorunuzu teslim etmeyin. Cummins için en önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. İngiltere, Almanya ve ABDde bulunan Cummins eğitim merkezlerinde teorik ve Cummins motorlar üzerinde uygulamalı, yoğun eğitim programlarından geçen Cummins mühendis ve teknisyenleri, uzun yıllar Cummins motorlar üzerinde çalışarak gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olurlar. Cummins sertifikalı mekanik, elektrik/elektronik, elektro-mekanik ve yakıt sistemi mühendis ve teknisyenleri, motorunuz için en mükemmel servis hizmetlerini sunarlar.

Yüksek beygir gücüne sahip ağır hizmet Cummins motorlarına layık oldukları servis hizmetini sadece Cummins verebilir!

Cummins Makina, bu motorlara servis hizmeti verebilmek için Cummins tarafından geliştirilmiş en son teknoloji ürünü alet, ekipman ve cihazlarla donatılmıştır. Özellikle bu motorlar üzerinde uzman, sertifikalı mühendis ve teknisyenleri bünyesinde istihdam eder. En son egzoz emisyon kurallarına uygun olarak üretilmiş elektronik kontrollü Cummins motorlarına servis hizmeti verebilecek gerekli bilgi, tecrübe ve alt yapı sadece Cummins Makina’da bulunur.

İşinize sizin gözünüzden bakıyoruz!

Cummins Makina, 7/24 saat çalışan tam donanımlı gezici servis araçlarıyla yerinde ve zamanında hizmet verir; işlerinizin hiçbir zaman aksamaması için en az sizin kadar özen gösterir. Cummins tarafından tüm dünyada uygulanan standart işçilik zamanlarının servis işlemlerinde kullanılması, Cummins motor sahiplerine ciddi ekonomik avantajlar sağlar. Ayrıca, servis işlemlerinde sadece orijinal Cummins yedek parçalarının kullanılması, sektörel bazda uygulanan kampanyalar, parçaların ilk elden ve uygun koşullarla sunulması Cummins motorlarının işletme maliyetini düşüren etkenler arasındadır. Motorunuzun her zaman mükemmel performans göstermesi için mutlaka Cummins Makina ile görüşün.

Cummins tarafından geliştirilen QuickServe Programı ve orijinal yedek parçaların kullanımı ile, servis hizmetlerindeki verimlilik en üst düzeylere çıkarılarak, pazarda bulunan tüm Cummins ürünlerine hızlı servis erişimi güvencesi verilir.

21 Mayıs 2017